BAŞKAN’IMIZDAN HAFTANIN ÖNEMİNE MESAJ

by Gökhan Telatar
111 okuma

Değerli Pazarspor Taraftarları,sevgili sporseverler,Hentbol severler,

Yaklaşık iki yıl süren bir ayrılıktan sonra Rizeyi,Pazarımızı 1.Ligde temsil eden Kadın Hentbol takımımız nihayet yuvaya dönüyor.Dönüyor ama ne tesadüfdürki sezonun en önemli maçı ile dönüyor.

Öncelikle M.Akif Pirim  Spor Salonumuzun yeniden yapılmasında katkı ve destek veren Başta , Sayın Cumhurbaşkanımız ve  Bakanımız Sn. Dr. Osman Aşkın Bak olmak üzere Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan a , İl Spor Müdürümüz Mustafa Çelik , İlçe spor müdürümüz san Handan Sümer,siyasilerimize,bürokratlarımıza,Salonun Yüklenicisi  İnşaat sahibi Volkan Çelik e, tüm çalışanlarına,emek verenlere teşekkür ederiz.

Yenilenen yüzü ile yeni salonumuzdan, 15 Nisan Pazar günü saat 13:00 da Bodrum Yalıkavakspor ile oynayacağımız önemli müsabakadanda  yüzümüzün akı ile çıkmak istiyoruz.Halen sıralamada ikinci durumda olan Sultanlarımız maçı kazanarak Takımımızı Süper Lige taşımak istiyor,gerçektende maçın kazanılması demek Süper Liginde kazanılması demek.Bu spor dalında Türkiyenin en üst liginde Pazarsporun bayrağını dalgalandırmak şerefini,gururunu ve onurunu bizi buraya kadar getiren sporcularımızla,Hocalarımızla,Yöneticilerimizle ve siz değerli sporseverlerle birlikte yaşamak ,yaşatmak için yediden yetmişe,  herkesi Pazar günü Mehmet Akif PİRİM   Spor Salonuna bekliyoruz.

Aynı gün Muğlada Muğlaspor ile önemli bir müsabaka oynayacak, Futbol takımımızda Hentboldaki hedefimize,sevincimize ortak olmak ve Play off tan yeniden ikinci lige dönmek  adına mutlak kazanması gereken maçta Pazar günü çifte sevinç yaşamak ,yaşatmak istiyor.

50.Yılını idrak  eden Kulübümüze çifte sevinç yaşatma yolunda ter döken tüm sporcularımıza Pazar günü ve sonrasında üstün başarılar diliyorum.

Bu bağlamda Pazarda,Rizede iseniz  yolunuz Pazar günü saat 13:00 da  Pazar M.Akif PİRİM Spor salonunda,Muğla ve civarında iseniz saat15:00 da Muğla Atatürk Stadında kesişsin.

En içten sevgi ve saygılarımla

Hüseyin YANGIN

BAŞKAN

You may also like

Leave a Comment