BAŞKANIMIZDAN AÇIKLAMA

by Gökhan Telatar
123 okuma

Değerli sporseverler, sevgili Pazarspor gönüldaşları

 Sportif anlamda bizler kadar sizlerinde üzüldüğü ancak sebep ve sonuçları bizce malum olan, günü gelince tüm detayları ile sizlerle paylaşacağımız  bir sezon geçiriyoruz. Elbette ki üzgünüz ve biliyoruz ki gerçek Pazarspor gönüldaşları da en az bizim kadar, hatta daha da fazla üzgündürler. Bildiğiniz gibi bu sezon ilk galibiyetimizi geçen hafta sahamızda A.Kahramanmaraşspor a karşı aldık. Bu bizi azda olsa sevindirip umutlandırdı ise de bir o kadarda düşündürdü ve bir galibiyete sevinecek bir durumumuzun olmadığını, ancak umutlarımızın yeşermesi için ilk adım olduğunu da bize gösterdi. Haftalardır kazanamayan öne geçtiği bir çok maçı kaybeden, berabere bitirebilen, bazıların dada puanı almışken son dakika ve saniyelerle kaybedilen maçlardan sonra sporcularımızın özgüveni azda olsa geri gelmiş oldu diyebiliriz sadece. Devre arasına iki maç kaldı ve bu maçlardan alacağımız puanlar hatta 6 puan bizim umutlarımızı, sizlerin beklentilerini ligin ikinci yarısına taşıyacak ve de bizlerde bu arayı iyi değerlendirip ikinci dönemde hepimizin beklentilerini karşılayacak bir tablo oluşturacağız. Bunu siz taraftarlar, biz yöneticiler, teknik ekibimiz, sporcularımız, sponsorlarımız birlikte yapacağız. Bu konudaki kararlılığımızdan kimsenin şüphesi olmasın, yeter ki umut olsun, ihtimal olsun. Bunlar varsa çarede vardır.

 Bu söylemler ışığında bu hafta sonu 12 Aralık Cumartesi günü Beylerbeyi stadında saat 13:30 da Üsküdar Anadolu ile çok önemli bir maça çıkacak Mavilerimiz. Maçın Cumartesi günü olması çalışan sporsever hemşerilerimizin bazılarının maça gelmesine engel teşkil etse de durumu uygun olan tüm hemşerilerimizin aileleri ve çocukları ile maça gelirken beraberlerinde misafirleri  komşuları ve arkadaşlarını da getirerek sporcularımıza en zor  zamanda dahi onlara olan  inancımızı birlikte gösterelim. Maç Beylerbeyi stadında oynanacak olup bilet fiyatları 5,- TL den fazla olmaması için girişimlerimiz sürmektedir. Bu konuda da en kısa sürede açıklamamız olacaktır.

 Kısaca özetlemek gerekirse 12 Aralık Cumartesi günü saat 13.30 da Ü.Anadolu maçında Beylerbeyi stadını Maviye boyayalım, Bembeyaz bir galibiyete destek ve şahit olalım, umutlarımızın yeşermesine katkıda bulunalım, bir olalım, birlik olalım, Pazarporumuzu, gençlerimizin umutlarını yeniden ayağa kaldıralım.

 Hepinize sevgi ve saygılarımı gönderirken Cumartesi günü birlikte olmayı diliyorum ve arzu ediyorum.

                                                             Hüseyin Yangın

                               PAZARSPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU ADINA

You may also like

Leave a Comment