BAŞKANIMIZ VE YÖNETİM BASINLA BİR ARAYA GELDİ.

by Gökhan Telatar
569 okuma

Kulüp Başkan’ımız Mustafa Taşkın ve Yönetim Kurulu üyelerimiz Hasan Telatar, Ahmet Yavuz Hekim ve Murat Karahan Rize ve Pazar basını ile yemekli toplantı da bir araya geldi.

Geride kalan sezonların ve Gelecek planlarını konuşulduğu söyleşide ayrıca Rize-Pazar, Rizespor-Pazarspor birlikteliğinin pekişmesi için görüş alışverişinde bulunuldu.

Başkan Mustafa Taşkın Yaptığı açıklamada: “Rize ve Pazar basınını bir araya getirerek beraber olmanın mutluluğu içindeyim. Geçmişten bu güne hep Rizespor ile beraber, birlikte hareket edebilmenin hayalinde olduk bunu son dönemlerde yapıyoruz Rize ve Pazar basını ile beraber olarak da bu işi daha güzel yerlere götürebileceğimiz, sizlerin de buna ön ayak olacağı düşüncemiz ve inancımız ile bir araya gelmek istedik. Dünde Rizesporumuzun yeni Başkan’ı Tahir Kıranla görüşüp hem hayırlı olsun dileklerimi ilettim, hem de Cumartesi günü yapılacak kongremize davettim. Görüşmemizde kendisinin de Pazarspor’un dahil olacağı güzel projeleri olduğu Rize’yi spor şehri yapmak için güzel işler yapacağını dile getirmesi bizleri de mutlu etti. Bilindiği gibi Cumartesi günü kongremiz de var. Bize de sürekli yönetim kurulumuz hakkında sorular sorulmakta bu vesile ile bunu da belirteyim. Bizim zaten mevcut başarılı, güçlü bir yönetimimiz var. Sadece ayrılan yöneticilerimizin yerine üç isim dahil edeceğiz. Bunlar da İş adamı Aykan Atabey, İş adamı Burak Naiboğlu ve yine iş adamı Hakan Biberoğlu. Bu arkadaşlarımızın katılımı ile daha da güçlenmiş olduk. Delegemizin bize yeniden görev vermesi halinde mevcut başarıların üzerine yenilerini katarak daha güçlü, daha yukarılarda bir Pazarspor için mücadele vereceğiz” dedi.

You may also like