BAŞKANIMIZ MUSTAFA TAŞKIN’DAN AÇIKLAMA

by Gökhan Telatar
167 okuma

Pazarspor Kulüp Başkan’ımız Mustafa Taşkın’dan açıklama; Değerli Pazarspor camiamız, daha önce yaptığım açıklamaların birinde yanlış anlaşılmalar olmuştur. Üst sıraları kovalayan takıma yeterli desteği alamadığımızı belirtirken, Bakanımız, Millet Vekilimiz Osman Aşkın Bak’ın da destek olmadığını söylemişim gibi bir algı oluşmuştur.

Sayın Osman Aşkın Bak; Onursal Başkanımız Hüseyin Yangın dönemin dede, son iki yıldır benim dönemimde de, kulübümüze cansuyu olan maddi, manevi, tesisleşme gibi konular da çok önemli destekleri olmuştur ve halen daha katkıları devam etmektedir.

Sayın Bak; yıllardır verdiği desteklerin yanın’da bu yıl hem kendisi, hem de Rizespor bünyesinden önemli katkılar vermiş ve beklediğimiz yeni katkıları da vardır. Hemşin yolu üzerinde yapımı planlanan Antrenman ve sosyal tesis projesinin hayata geçmesi içinde yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Bu vesile ile eski Bakanımız, Millet Vekilimiz Osman Aşkın Bak’a hem ilçemiz Pazar’a hem de Pazarsporumuz’a yaptıkları için bir kez daha sonsuz teşekkür ederim.

You may also like

Leave a Comment