BAŞKANIMIZ MUSTAFA TAŞKIN’DAN KAMUOYUNA AÇIKLAMA

by Gökhan Telatar
152 okuma

Son dönemlerde bazı İnternet Sitelerinde ve sosyal medya’da yönetim kurulumuzu hedef alan suçlamalar yapılmaktadır. Bunlardan bazıları sporculara teknik ekibe para ödenmediği ve maddi açıdan kulübün iyi yönetilmediği yönünde, gerçek ile alakası olmayan çarpıtıcı beyanlardan ve yorumlardan oluşmakta. İşin en acısı ise bu yalan ve iftira içerikli sözlere, sözde Pazar basını diye kendini tanıtan İnternet sitesinin aracı olmasıdır.
Bir kere şu çok iyi bilinmelidir ki Pazarspor’un sporcularına ve Teknik heyetine günü geçmiş hiçbir borcu yoktur. Ayrıca bu seneki Başkan ve yönetim kurulu olarak, kulübümüzün geçen seneden kalan borçlarının da büyük bir bölümünü kapatmış kalan’da belirli vadelerde ödenmeye devam etmektedir.
Hal böyle iken şahsım ve yönetici arkadaşlarımın özverili çalışmalarını itibarsızlaştırmak isteyen bazı kişiler emellerine ulaşamayacaklardır.
Sezon başında yaptığımız akıllı ve doğru transferler bizi başarıya taşıyan önemli etkenlerdir. Yüksek meblağlar ödemeden bilinçli transferler sayesinde ekonomik istikrar ile beraber başarı da elde edilmiştir.
Kim ne derse desin bu doğruları gerçek Pazarspor taraftarları çok iyi bilmekte ve anlamaktadır. Bizim içinde önemli olanın bu olduğunu kamuoyuna saygılarımla bildiririm.

Mustafa TAŞKIN
Pazarspor Kulübü Başkan’ı

You may also like

Leave a Comment