BAŞKANIMIZ HÜSEYİN YANGIN DAN EYÜP MAÇINA DAVET VAR

by Gökhan Telatar
115 okuma

Cumartesi günü sahamızda oynayacağımız Pazarspor Eyüpspor TFF 2. lig Kırmızı grup 28. hafta müsabakası öncesinde Başkanımız Hüseyin Yangın spor severleri maça davet ederken açıklamada bulundu. Başkanımız yaptığı açıklamada şu cümlelere yer verdi.

Sayın sporseverler çok değerli Pazarspor taraftarları,

Geçen yıl büyük bir kararlılık ve inançla yeniden yükseldiğimiz Spor Toto 2. ligde ilk yılımız inişli çıkışlı bir süreçten geçse de gün itibarı ile yeniden üst sıralara yükselmek adına yapılacak hamlelerin haftalarına girdik. Son iki maçı kaybederek ligin ikinci yarısında ilk kez puansız iki hafta geçirdik. Bu iki haftadan herkesin alacağı dersler olmakla birlikte en büyük görev tabi ki hocalarımıza ve sporcularımıza düşüyor. Ligin ikinci yarısındaki çıkışlarını yeniden  yakalamak adına 29 Mart cumartesi günü saat 14.30 da stadımızda oynayacağımız Eyüpspor maçı herkes içi büyük önem taşımaktadır. İnanıyorum ki hocalarımız ve sporcularımız bu hafta gösterecekleri performansla bir anlamda ligde kalıcı olma adına rakibimiz geçecekleri gibi kalan haftalarda alacakları sonuçlarla da ligi bitirebileceğimiz en üst sırada bitirme motivasyonumuzun en üst düzeyde olduğunu göstereceklerdir.

Bu hafta sonu seçim dolayısı ile cumartesi günü oynanacak maça taraftarlarımızın yoğun ilgisini bekliyoruz. Onlarsız bir kişi eksiğiz, hem maça gelerek hem de tribün desteği vererek Pazarspora olan güvenimizi ve inancımızı sporcularımıza iletmenizi bekliyorum. Bu noktada geçtiğimiz hafta Ankaragücü maçında bilet fiyatlarını 10,- TL yapılması ile ilgili açıklamada bulunmak ihtiyacı doğmuştur. Hatırlatacağınız gibi ligin ilk yarısında Ankara 19 Mayıs stadında oynanan maçta Pazarspor seyircilerine ayrılan bölümdeki maç bileti normalde 5,-Tl iken 20 TL yapılmak istenmiş ve çabalarımızın sonucu 10 TL ye düşürülebilmişti. Ancak kendilerine Pazardaki maçta da aynı uygulamanın tarafımızdan yapılacağı hatırlatılmış idi. Doğal olarak karşılıklı anlayışı çerçevesin de bizlerde sahamızdaki maçta tüm biletleri 10 TL yaparak bir duruş sergiledik. Bu konuda eleştiriler aldık ama açıkladığımız nedenlerden dolayı sizlerden anlayış beklediğimiz belirttik. Bu artışın telafisi olarak da kalan 4 maçımızda kapalı tribün giriş bileti 5 TL  maraton tribün giriş bileti 3 TL olarak uygulanacaktır. Bir anlamda Ankaragücü maçında fazladan ödenen bedeli sizlere kalan maçlarda iade etmiş olacağız. Tekrar anlayışınız ve destekleriniz için teşekkür ediyor Cumartesi günü Mavilerimizi desteklemeye hepinizi stadımıza davet ediyorum.

You may also like

Leave a Comment