BAŞKANIMIZ DAN MESAJ VAR

by Gökhan Telatar
178 okuma

Kulüp Başkanımız Hüseyin Yangından kritik Gölbaşı müsabakası öncesi taraftara çağrıda bulundu. Başkanımız mesajında şu cümlelere yer verdi,”

Değerli Sporseverler,Sevgili Pazarspor Taraftarları

 2014/2015 sezonunun sonuna geldiğimiz bu günlerde Spor Toto 2.Ligde mücadele eden takımımızın kalan iki maçından ilki olan Gölbaşıspor maçı geçen hafta hem bizim Nazillisporu deplasman da 3-0 yenmemiz hem de diğer takımların aldıkları neticeler itibarı ile büyük önem arz etmektedir.

 Mutlaka ama mutlaka kazanılması gereken bir maça çıkıyor Sporcularımız ve Hocalarımız. Bu noktada bizlerin yapacağı sizlerle birlikte Pazar günü Pazar Şehir Stadını coşkulu bir taraftar topluluğu ile doldurmak ve sürekli destek vermek. Bu maçta alınacak 3 puan hem takımımızın 2.ligde olduğunu tescil edecek, hem de yapılacak 39 puan ve üstü ile ligi 9.sırada tamamlamamıza vesile olacaktır. Bu aynı zamanda önümüzdeki yıl ilk onda olmak demek ve Ziraat Türkiye kupasında bir üst turdan başlamak demek. Gençlerimizin geleceği, hepimizin sevdası Pazarspor’un hafta sonundaki bu önemli maçına taraflı tarafsız herkesi özellikle Rize den Hopa’ya kadar tüm futbolseverleri sporcularımızı coşkulu bir şekilde desteklemeye davet ediyoruz. Sayın Kaymakamımızın dediği gibi gün muhasebe zamanı değil, destek verme zamanıdır. Bizde bu söyleme sonuna kadar katılıyor ve bir kez daha çağrımızı yineliyoruz.

PAZAR GÜNÜ PAZAR ŞEHİR STADINDA PAZARSPOR İÇİN BİRLİKTE OLALIM:

Tarih: 26   Nisan 2015  Pazar

 Saat :15:30

                                            Hüseyin Yangın

                                    Pazarspor Kulübü Başkanı

You may also like

Leave a Comment