BAŞKANIMIZ DAN DESTEK ZİYARETLERİ

by Gökhan Telatar
131 okuma

Başkanımız Hüseyin Yangın kulübümüze destek için bu gün bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Başkanımız yaptığı açıklamasında,” Gisaş (Gemi inşa sanayicileri birliği A.Ş) nin yönetim kurulu başkanı, Genel Kurul üyemiz ve eski yönetim kurulu üyemiz Bilgehan Bayramoğlunu ziyaret ettim. Bayramoğlu geçmişte kulübümüze katkılarının yanında Deniz Konak tesisimizin donanımında da destek olmuştu. Kendisine geçmişte verdiği desteklerinden ve gelecekte yapacağı katkılarından dolayı teşekkür edip formamızı hediye ettik” dedi.

Bayramoğlu ise,”Pazarspor camiası içersinde olmaktan ve katkı yapmaktan her zaman mutluluk duyduğunu ve bundan sonrada ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerinide dile getirdi.

Başkanımızın diğer ziyareti ise Anadolu yakası kumcular kooperatifi Başkanı Pazarlı armatör Yaşar Naiboğluna oldu. Başkanımız Hüseyin Yangın Yaşar Bey’e de desteklerinden ötürü teşekkür edip formamızı hediye ettik. Kendiside gerek kooperatif olarak gerekse şahsen Pazarspor’a destek olmaktan mutluluk duyacağını, Pazarspor’a başarılar dilediğini ve önümüzdeki dönemde Pazar hava alanı yüklenici firmalarından sponsor desteği almak hususunda yardımcı olabileceğini dile getirdi.

Bilgehan Bayramoğluna veYaşar Naiboğluna gösterdikleri ilgi ve sağlıyacakları katkılardan dolayı teşekkür ederiz.

You may also like

Leave a Comment