BAŞKAN TAŞKIN İSTANBUL’DA ZİYARET DE

by Gökhan Telatar
313 okuma

2. ve 3. Lig Kulüpler birliği genel kurul seçimi için İstanbulda bulunan Başkanımız Mustafa Taşkın bu günde ziyaretlerde bulundu.

Dün kulüpler birliği genel kuruluna katılan Başkanımız Mustafa Taşkın bu günde camiamıza destek ziyaretlerinde bulundu. Yönetim kurulu üyelerimiz Cengiz Alimoğlu ve Mustafa Kemal Baltanında bulunduğu ziyaretlerde Başkanımız Mustafa Taşkın açıklamasın da;  eski ve yeni yöneticilerimize ve camiamız insanlarına ziyaretlerde bulunduk. Adnan Yangına ve Cihan Ergenç’e forma taktimi yaptık.  Cihan Ergenç Bey her zaman olduğu gibi yine Pazarsporun yanında olduğunu ve desteklerinin devam edeceğini belirtti, kendisine teşekkür ediyorum . Bu gün yine onursal Başkanımız Hüseyin Yangın da bizlerle beraberdi. Buradan da hep beraber pazar günü Manisa da Soma spor ile oynayacağımız maça gideceğiz” dedi.

Cihan Ergenç” Pazarspor’umuzu Pazarı seviyoruz. Her zaman takımımızın yanında olmaya çalıştık. Bundan sonrada elimizden geldiği kadar Pazarsporun yanında olmaya devam edeceğiz dedi .

You may also like

Leave a Comment