BAŞKAN ADAYLARI BELLİ OLDU

by Gökhan Telatar
169 okuma

Kulübümüzün Haziran ayında yapacağı Olağan Genel Kurul öncesin Başkanlık Başvuru süreci dün tamamlanırken adaylarda belirlendi.

16 Haziranda yapılacak olan olağan Genel Kurul da Başkanlık için üç aday dilekçesini verdi. Başkan’ımız Hüseyin Yangın’ın bu dönem aday olmayacağını belirttiği Genel Kurul’da, kulüp tarihinde ilk defa yaşanacak üç adaylı seçim de Başkanlık yarışı Mustafa TAŞKIN, Süleyman KESİMAL ve Hasan Telat KAYABAŞ arasında gerçekleşecek. Taşkın adaylık dilekçesini 27.05.2018 tarihinde verirken Kesimal ve Kayabaş’ın dilekçeleri 31.05.2019’da Divan Başkanlığına iletilmek üzere kulüp müdürlüğüne teslim edildi..

Kulübümüz Genel Sekreter’i Rıfat ULUŞAHİN,” 16 Haziran’da yapılacak olan seçimli genel kurula , tüzük uyarınca belirlenen son başvuru tarihi olan 1 Haziran itibarıyla 3 adayın başvurduğunu belirtti. Adayların MUSTAFA TAŞKIN, SÜLEYMAN KESİMAL ve HASAN TELAT KAYABAŞ olduğunu belirten Uluşahin yarışan adaylara başarı dilerken, hizmet aşkıyla doğan bu rekabetin Pazarspor’a da yarar getirmesini diledi.

You may also like

Leave a Comment