BAŞIMIZ SAĞOLSUN

by Gökhan Telatar
150 okuma

Kulübümüz de uzun yıllar büyük emekleri bulunan Zafer Hasançebioğlu kaybettik.

Kulübümüz bünyesinde uzun yıllar futbolculuk, entrenörlük ve Teknik direktörlük yapan,Kulübümüze önemli katkıları ve hizmetleri bulunan, bir süredir tedavi altında bulunan Zafer Çiçekleri kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşamaktayız.

Merhuma Allahtan Rahmet Ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz.

Vefatının ardından camiamız dan iletilen mesajlar aşağıda belirtilmiştir.

Başkan Hüseyin Yangın; çok değerli ve kulübümüzde emeği bulunan bir kardeşimizi kaybetmenin üzüntüsündeyiz kendisine rahmet ailesine ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileri.

Nurettin Altaylar; Cok değerli ve sevdiğimiz bir kardeşimizi katbetmiş bulunmaktayız tüm camiamıza baş sağlığı dilerken Zafer’e Allahtan rahmet ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dileriz.

Doğan İnce; Uzun yılla sahada sırt,sırta mücadele ettiğimiz ve yine uzun yıllar arkadaşlığımız, kardeşliğimiz bulunan Zafer’i kaybetmenin derin üzüntüsü içersindeyiz. Allahtan rahmet ve ailesine sabır dilerim hepimizin başısağolsun.

İsfendiyar Saraç: Zafer çok değerli bir kardeşimizdir, hakkın rahmetine kavuşmasını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım, Ailesine sevenlerine sabır diliyorum, hepimizin başısağolsun,

Sadık Biber; Değer verdiğim, kıymet verdiğim bir büyüğümdü, aramızdan erken ve vakitsiz ayrılması beni derin üzüntüye soktu Allahtan rahmet dilerken ailesine sabırlar diliyorum.

Ertuğrul Kobal. uzun yıllar aynı formayı terlettiğim Zafer’in vefatı bizi derin üzüntüye soktu Allahtan rahmet ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum.

img-20161230-wa0002

You may also like

Leave a Comment