BANDIRMAYA HAZIRIZ

by Gökhan Telatar
137 okuma

Pazar günü deplasmanda Bandırmaspor ile karşılaşacak olan Pazarsporda Sportif Direktör Hasan Balta ve Teknik Direktör Şevki Tonyalı sezona ve Bandırmaya hazır olduklarını belirtti. Balta,”beklenen gün geldi, hazırlılar tamamlandı ve bandırma deplasmanı ile sezona ilk adımımızı atıp merhaba diyeceğiz. 4 sezon ikinci ligde oynadık bu aradan sonra ait olduğumuz yere döndük ve Bandırmada bir deplasman müsabakası ile tekrar merhaba diyeceğiz. Transfer anlamında da eksiğimiz kalmadı gayet fit bir durumda lige hazırız. Kara, hava ve deniz yolu ile üç farklı ulaşım ile Bandırmaya gideceğiz ve hanemize puan ya da puanlar yazdırarak Pazara döneceğiz. Bir iki ufak sakatımız ve yeni katılan transferlerin henüz hazır olmaması nedeni ile bir iki eksiğimiz var, iyi başlayacağımıza inanıyoruz” dedi.

Tonyalı,”Şu anda bir teknik adam olarak takımımız istediğim konumda ve lige hazır diyebilirim. Üç etap olarak yaptığımız çalışmaların gayet verimli geçtiği inancındayım. Hem eskiden kalan omurga takımımız hem de yeni katılan arkadaşlarımız bir bütünlük halinde, yüksek arkadaşlık ilişkileri içersinde Bandırma maçına hazırız diyebilirim. Hatta Bandırma maçının neticesi için gayet umutluyum, zira oyuncularımın ortaya koyduğu performans, son yapılan çift kaledeki istekleri bu maçı kazanma noktasındaki direncimi ve isteğimi arttırdı. Onların verdiği güvenle de maçı kazanabileceğimizi en azından kaybetmeden dönebileceğimizi söyleyebilirim. Gücümüz küvetimiz yerinde hiçbir bahanemiz de yok. Sakatımız eksiğimiz yok sadece aramıza geç katılan arkadaşlarımızın henüz hazır olmamasından dolayı kadromuza almadıklarımız var onlarda kısa sürede takıma katılınca bize daha fazla katkı yapacaklardır. Bu yönde Bandırmaya sorunsuz bir şekilde gidip dönmek istiyoruz” dedi.

Öte yandan Pazarspor kafilesi bu akşamüstü yaptığı son çalışma ile hazırlıklarını tamamladı.  Takım kafilesi Bandırma maçı için sabah 08:15 de Trabzon’a oradan hava yolu ile İstanbul’a, oradan Denizyolu ile Yalova’ya ve tekrar kara yolu ile Bandırmaya gidip kamp oteline yerleşecek.

RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

You may also like

Leave a Comment