BAKANIMIZA ZİYARET

by Gökhan Telatar
185 okuma

Bu gün Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Osman Aşkın Bak’a Başkanımız Hüseyin Yangın ve As Başkanımız Ömer Rasim Atabey tarafından ziyaret gerçekleştirildi.

Ankara’da Gençlik Spor bakanlığında gerçekleştirilen ziyaretde sayın bakanımıza İlçemiz Pazar’ın ve kulübümüzün ihtiyaçlarından bahsedilip, çalışmalar hakkında bilgilendirilme yapıldı.

Sayın Bakanımız Osman Aşkın Bak Rize, Pazar ve dolayısıyla Pazarspor için yatırımlar ve çalışmalar devam etmekte bu kapsamda Pazar Şehir stadının zemininin yeniden yapımı, ışıklandırılması, Eski tribünün yıkılarak yeniden boydan, boya yapılması, Pazar gençlik merkezinin yapılması Bölgesel bir ihtiyaç olan Kapalı Yüzme havuzu yapımı gibi çalışmalarımız var bunların bir kısmı başladı, bir kısmıda yakında başlayacak. Kısa sürede tamamlanması için çalışmalarımız devam ediyor”dedi.

As Başkan Ömer Rasim Atabey de,”50. yılımızda Futbol ve Hentbol branşlarında başarıyı yakalamak için desteklere ihtiyacımızın olduğunu sayın Bakanımıza ilettik. Bununla beraber hem ilçenin, hemde bölgenin ihtiyaçları, yapılabilecek sportif yatırımlar hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Sayın bakanımız her zaman olduğu gibi bizi yakın ilgi ve alaka ile karşıladı. Bakanımıza bu güne kadar verdiği ve bundan sonrada devam edecek maddi, manevi destekleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

You may also like

Leave a Comment