BAKANIMIZ İLE ANKARA’DA BULUŞMA

by Gökhan Telatar
450 okuma

Yeni oluşturulan kabinede Gençlik ve Spor Bakanlığı görevine getirilen Sn: Osman Aşkın Bak ile Pazarspor ve Pazar kafilesi olarak bir araya geldik.

Sayın Bakan’mız Osman Aşkın Bak’ın bu gün Bakanlıkta kabul ettiği 30’a yakın camimamız insanı oldukça yakın ve sıcak bir ilgi ile ağırlandı.

Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ve Spor Toto Teşkilat Başkanı Muhammet Kasapoğlunun da katıldığı buluşmaya Başkan’ımız Hüseyin Yangın, Yönetim Kurulu üyelerimiz; Erdal Yaşar Hoşver, İhsan Şafak Balta, Nurettin Altaylar, Talat Günday, Doğan İnce, Çihan Ergenç, Ömer Rasim Atabey, Ekrem Azaklıi Avni Balcı, Kustafa Kemal Balta, Hüseyin Avni Terzi. Teknik Direktörümüz Selahattin Dinçel, Eski yönetim kurulu üyelerimizden Pazarlılar Birliği Başkanı İbrahim Karabekir, İbrahim Konan, Mustafa Atar, Uğur Gülek Balta, Yusuf Parlak, Ali Parlak, Camimazıdan Talip Parlak, Lüks Karadeniz Otobüs işletmeleri sahibi Abdullah İslamoğlu, Faal hakemler derneği Başkan vekili Mehmet Ali Taşçı, Şamil Yaşacan, Eski sporcularımızdan Cumhur Bozacı, Kemal Karadeniz, İstanbul Pazarlılar Birliği Yönetimi, Tekin Atacan, İş Adamı Mustafa Köroğlu ve Fındıklılı Hemşerimiz derincespor klüp Başkanı Şahin Çavuşoğlu  katıldılar.

Kurumsal İletişim As Başkanı Talat Günday Pazarspor ve Pazar camiası olarak geniş bir katılım ile Bakan’ımız Osman Aşkın Bak’a hayırlı olsun ziyaretimizi gerçekleştirdik. Bakanlığın Toplantı odasın da son derece hoş ve güzel bir buluşma oldu. Samimi ve sohbet ortamında gerçekleşen toplantımız dan büyük bir memnuniyet duyduk. Her zaman Pazarspor’un yanında ve destekçisi olan Bakan’mızın yanından hayırlı olsun temennilerimiz ile ayrıldık. Bakan’ımız Sn Osman Aşkın Bak’da Pazarspor kulübü Başkan’ı olarak tanıdığım Hüseyin Yangın ile 1996 yılından itibaren süre gelen dostluğumuz, samimiyetimiz bu günlere kadar gelmiştir. Bundan da büyük mutluluk duyuyoruz. Pazarspor’un geleceği alt yapısındadır, alt yapıya yapılacak yatırımlar ile Pazarspor’u çok daha iyi yerlere taşınacağını belitti.

Başkan’ımız Hüseyin Yangın’da; Sayın Osman Aşkın Bak’ın Gençlik ve Spor Bakan’ı olarak atanmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Gençlik ve Spor Bakanı olarak Türk spor’unun geleceği de çok daha kalıcı hizmetlere imza atacağına inandığını belirtirken, kendisine Pazarspor’un ve tüm bölgenin iki adet vizyon dosyası sunduk. Bu iki vizyon dosyasın da Pazarspor’a ve bölgemize sportif anlamda yapılacak yatırımlar ile ilgili projeler yer almakta. Sayın Bakanımız da dosyaları inceleyip gerekli yerlere talimatları vereceğini belitti.

You may also like

Leave a Comment