ATABEY EBEDİYETE UĞURLANDI

by Gökhan Telatar
143 okuma

Geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden Pazar eki Belediye Başkanı Naci Atabey için Pazar Belediyesi önünde tören düzenlendi.66 yaşındaki 5 çocuk babası Atabey’in cenazesi Cuma namazına müteakip Pazar Sahil Camisinde kılınan cenaze namazının ardından Cumhuriyet Mahallesi’ndeki aile mezarlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.
1999-2004 yılları arasında Anavatan Partisi’nden seçilerek Pazar Belediye Başkanlığı görevini yürüten Atabey, İstanbul’da Florence Nightingale Hastanesinde safra kesesi ameliyatının ardından yoğun bakıma alındı. Atabey, dün burada yaşamını yitirdi.
Pazar’da siyasetin renkli simalarından biri olan ve ticaretle de uğraşan Atabey’in vefatı Pazar Belediyesini, sevenlerini ve ailesini yasa boğdu.
Atabey’in cenaze törenine AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, eski Denizcilik Müsteşarı Hasan Naiboğlu, Pazarspor yönetim kurulu üyeleri Doğan İnce, Ali Osman Telatar, Hızır Yıldız Teknik Direktör Hasan Çelik çok sayıda vatandaş ve Atabey’in sevenleri katıldı.

Bu dönem Pazarspor genel kurulunda, Genel kurul başkanlığını da yürüten Naci Atabey’in vefatının ardından Başkanımız Hüseyin Yangın mesajında,” şahsım ve pazarspor kulübü adına yürekten, ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum. Gerek Belediye Başkanlığı döneminde gerek siyaset yaptığı dönemde ve sonrasında pazarın değerlerine ve dolayısı ile  Pazarspora sahip çıkma ve destek olma eylem ve söylemleri ile hep hatırlanacak bir şahsiyeti ve ağabeyimizi kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kendisine Allahtan rahmet, başta yönetim kurulu üyemiz Ömer R. Atabey ve genel kurul üyemiz Aykan Atabey mahdumları ile birlikte ailesine ve tüm yakınlarına, sevenlerine baş sağlığı diliyorum” dedi.

nac-_cenaze-1

nac-_cenaze-3

nac-_cenaze-10

nac-_cenaze-10

nac-_cenaze-11

You may also like

Leave a Comment