ASLANLAR YUVAYA DÖNDÜ

by Gökhan Telatar
144 okuma

On iki günlük Antalya kampını tamamlayan Pazarspor iki günlük dinlenmenin ardından bu gün Pazar’da topbaşı yaptı. İki gün günlük izinlerini memleketlerine giderek geçiren futbolcular bu gün Pazar’da tam kadro toplanarak Bandırma maçının hazırlıklarına başladı.

Bu hafta sonu başlayacak ikinci yarı da sahasında Bandırmasporu konuk edecek olan Pazarspor da Teknik Direktör Hasan Çelik devre arası kamp değerlendirmesinde,”Pazarda başlattığımız kamp çalışmalarına Antalya da devam ettik. Antalya kampımız çok iyi ve verimli geçti. Sürekli günde çift idman yaptık, hatta hazırlık maçı yapacağımız günlerde bile sabah ağır idmanlar yapıp öğleden sonrada maça çıktık. Sporcu arkadaşlarım da çok iyi çalıştılar hepsi üzerine düşeni yaptı. Kamp boyunca hiçbir fire vermeden sakatlık yaşamadan çalışmalarımızı tamamladık.

Oynadığımız hazırlık maçları da takımın ve eksiklerimizi görmemiz açısından iyiydi. Bu maçlarda alınan sonuçlara bakmıyoruz önemli olan eksikliklerimizi görmek ve sistemimizi oturtmaktı. Şimdi Pazarda son çalışmalarımıza başladık artık maç haftasına girdik. İyi başlamak için gerekeni yapacağız.

Takımımıza devre arasında katılan arkadaşlarımız da oldu onlarda kısa sürede uyum sağladı, sanki yıllardır Pazarspor da oynuyormuş gibi ekibe kaynaştılar. Transferin kapanmasına 10 günden fazla zaman var bu süreçte bir iki transfer daha yapabiliriz. Acele etmiyoruz transfer yapmak için değil takıma uyum sağlayacak ve her yönüyle tam katkı yapacak oyuncu almak istiyoruz. Bu nedenle de ince eleyip sık dokuyoruz” dedi.

FOTO-GALERİ22

You may also like

Leave a Comment