ASLANLAR BUGSAŞI FARKLI YENDİ 4-2

by Gökhan Telatar
85 okuma

Pazarsporumuzun Aslanları sahamızdaki müsabakada iki Kırmızı kart görmesine rağmen 4-2 lik skor ile Bugsaş spor karşısında farklı kazandı.

Müsabakaya hızlı Başlayan Pazarspor 16. Dakikada Taner’in sağ kanat dan getirdiği pozisyonda Burhan yarım vole ile Pazarsporumuzu öne geçirdi. 21. Dakikada yine sağ kanat dan Bu defa Tuğay’ın ortasına Mülayim sert vurdu farkı ikiye çıkardı. 24 dakikada serbest vuruştan gelen topta Rahmi farkı bire indirdi. Devre arsında soyunma odasına giderken yaşanan tartışmada Burhan Kırmızı kart gördü. İkinci yarıya eksik başlayan Pazarspor 57. Dakikada Devrimcanın kullandığı serbest vuruşta Nuh ile skoru 3-1 e taşıdı. 75. Dakikada orta sahanın önünde topu kapan Tuğay kaleciyi de geçtikten sonra topu ağlara göndererek skoru 4-1 yaptı. 84. Dakikada Nuh İkinci Sarı kart dan Kırmızı kart ile oyun dışında kaldı. Uzatma dakikalarında Bugsaş Yavuzun attığı gol ile farkı ikiye indirse de Pazarspor 4-2 lik skor ile sahadan üç puan ile ayrılan taraf oldu.

Stat: Pazar Şehir

Hakemler:Levent Aktan, Emre Ajun, Kamil Çetin

Pazarspor:Fethi, Hasan Güleryüz(dk 79 Hasan Erdi, Ali Görkem, Nuh, Devrim, Maksut(dk 46 Ramazan), Taner, Tuğay, Mülayim, Ahmet(dk 59 Tayyib), Burhan

Bugsaş: Ahmet, Rahmi, Burak, Mikail, Baki, Cebrail, Necati, Ferhat, Osman, Hasan, Ahmet

Goller: Dk 16 Burhan, Dk 21 Mülayim, Dk 57 Nuh, Dk 73 Tuğay Pazarspor – Dk 24 Rahmi, Dk 90 4 Yavuz Bugsaş

Kırmızı Kart: Dk 45 Burhan, Dk 84 Nuh Pazarspor

Bu gün sabah saatlerinden itibaren oynanılan üç karşılaşmadan da galibiyet zaferleri ile ayrılmamızda katkısı bulunan tüm hocalarımıza sporcularımıza, taraftarlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz, Emeğinize, yüreğinize, bileğinize sağlık.

 

FOTO-GALERİ44b

You may also like

Leave a Comment