ARA TRANSFERİ ÜÇ İMZA İLE AÇTIK

by Gökhan Telatar
171 okuma

Pazarsporumuz devre arası transferini üç oyuncuya imza attırarak açtı.

Antalyada kamp çalışmalarına devam eden takımızda bir traftanda dış transfer arayışlarını hızla yürütülmekte. Bu bağlamda takımımızın eksik bölgeleri için Teknik ekibimizin ve Yönetimimizin yaptığı çalışmalar doğrultusunda İki orta saha birde defans oyuncusu ile anlaşmaya varıldı. Takımımız Bergamadan Mehmet Mert Özkaptan, Rizespor dan Sinan Yazıcı ve Muğlaspor dan Mehmet Altındağ ile anlaştı.

Özkaptan Döndü.

Geçen yılda Pazarspor forması giyinen başarılı Orta Saha oyuncusu yarım sezon sonra yeniden Mavi, Beyazlı formayı sırtlayacak. Geçen yıl Pazarspor’umuzda oldukça başarılı performans sergileyen Özkaptan sezon başında Bergama Belediyespor ile anlaşmaya varmıştı. Devre arası transferi ile yeniden dönüş yapan oyuncumuz Pazartesi günü başlayan Kampımıza katılıp takımla çalışmalara başladı.1990 doğumlu oyuncumuz Altınorduspor alt yapısından yetişip profesyonel olduktan sonra Denizli BBSK, Düzcespor ve Bergama BLD takımlarının formasını giyinirken 2. ligde 51 maç 3 gol, 3. ligde 220 maç 33 gol ile oynamış.

Muğlaspor dan Mehmet Altındağ

Defansın göbeğine Stoper mevkiine yapılan transfer ile Muğlaspor dan Mehmet Altındağ ilede anlaşmaya varılıldı. 1995 doğumlu genç oyuncu da Antalya kampına katılıp takımla çalışmalarına başladı. Mehmet Bergama BLD spor takımının alt yapısında yetişip profesyonel olduktan sonra Muğla BLD Spor takımının formasını giyinmiş. 3. ligde 38 maçta forma giyen oyuncu 3 de gole adını yazdırmış.

Rizespor dan Sinan Yazıcı

Rizespor’un genç yeteneği Sinan Yazıcıyı sezon başında da transfer girişiminde bulunulmuş ançak Rizespor Profesyonel takım kadrosun da yer aldığı için olmamıştı. Devre arasında yapılan girişimler neticesinde anlaşmaya varılan 1997 doğumlu genç yetenek de Antalya kampına katılıp takımla çalışmalara başladı.

 

 

You may also like

Leave a Comment