ANTALYA DA SON HAZIRLIK MAÇI OYNANDI

by Gökhan Telatar
196 okuma

Kaçkar’ın Şahinleri 25 Aralık ta başladığı Antalya kampını bu gün yaptığı son hazırlık maçı ile bitirdi.

Bu gün saat 11.00’da 3. lig ekiplerinden Altındağ BLD spor ile oynadı. İlk yarısı 1-0 sona eren karşılaşmayı 3-0 galibiyetle tamamladık.

İlk gol 35. dakikada Sinan Yazıcı dan, ikinci gol 50. Dakikada Kemal Akbaba dan, üçüncü golde 72. dakikada Mehmet Aytemiz den geldi.

Takımımız sahaya: Salih, Egemen, Emrecan, Batuhan, Ufuk, Altan, Sinan Yazıcı, Mert Özkaptan, Önder, Kemal, Sinan Uzun dan oluşan kadrosu ile çıktı.

İkinci yarıda; Reşat, Muhammet, Mehmet, Mete, Cihad, M.Özmen, Tugay, Oğuzhan, Eren, Mert Çınar görev alan isimler oldu.

Bu gün oynanılan maç ile beraber takımımız 18 gün süren Antalya kampını noktaladı. kısa bir dinlenme süresinin ardından 15 Ocak Pazartesi günü Pazar da toplanılacak ve 21 Ocak da Pazar Şehir stadında oynayacağımız Kayseri Erciyesspor maçının hazırlıklarına başlayacak.

Antalya daki son müsabakada da takımı yanlız bırakmayıp sabahleyin İstanbuldan giderek maçı izleyen Başkan’ımız Hüseyin Yangın; takımımız oldukça uzun ve bir o kadarda yorucu geçen bir kamp dönemi geçirdi. Özverili çalışmaları için hocalarımıza, sporcularımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Aramıza katılan sporcularımızın takımımızın seviyesini yükselttiğini görmekle birlikte, mevcut sporcularımızın da üzerine koyarak daha verimli ve kompak bir takım sekline büründüklerini gördüm. ikinci yarıda keyifli ve çekişmeli maçlar bizi bekliyor. Sonuna kadar zirve mücadelesinin içersinde yer alacak bu takıma inanıyor ve güveniyoruz. Seyircimizinde bizim bu inancımıza güvenerek türbinlerde katkı yapmasını bekliyorum. Bu anlamdada 21 Ocak da sahamızda oynayacağımız Kayseri maçı ile beraber her kesi türbinlere bekliyoruz. Bu güne kadar türbinlerde bizleri yanlız bırak mayan taraftarlarımızında en az bir arkadaşlarını yanında maça götürmeleri ile beraber seyirci sayımızın hızla artarak, türbindeki 12. adamın etkisini verecekleri destekle sahadaki sporcularımızın arkasındaki en büyük güç olarak görmek istiyoruz” dedi.

 

You may also like

Leave a Comment