AMED SPORTİF 1-0 PAZARSPOR

by Gökhan Telatar
163 okuma

İYİ MÜCADELE ETTİK AMA OLMADI
Bay geçtiğimiz haftanın ardından deplasmanda karşılaştığımız Amed sportif maçından 1-0 mağlubiyet ili ayrıldık iyi başladığımız maçta Hakanın ve onur ile bulduğumuz pozisyonları değerlendiremedik, 29 da Amed bulduğu gol ile öne geçti. İlk yarının kalan dakikalarda gol arayişlarımız sonuç vermedi ve soyunma odasına mağlüp girdik.
İkinci yarıyada etkili başladık. İlk bölümlerde Onur ile bulduğumuz pozisyonu değerlendiremedik. 70. Dakikada yaptığı degisiklikler ile defansif oyuna dönen rakip savunma hattını açamayınca karşılaşma 1-0 sona erdi.
Şahinlerimiz Çarşamba günü Ziraat Türkiye kupasında deplasmanda Serik Bld spor ile karşılaşacakken bu haftayıda maç yapmadan geçirecek.

Stat: Diyarbakır
Hakemler: Eren Özyemişcioğlu, Barış Sun, Uğur Başdaş

Amed Sportif: Kurtuluş Yurt, Hüseyin Güngör, Anıl Şahin (dk 57 Mustafa Murat Uslu), Oğuz Çetinkaya, Muhlis İstemi (dk 72 Denis Taşkesen), Kutay Yokuşlu, Mehmet Alaeddinoğlu, Mansur Çalar (dk 57 Kerem Çağatay), Üstün Bilgi (dk 72 Mehmet Sıddık İstemi), Okan Deniz, Mervan Çelik (dk 27 Bünyamin Yürür)

Yedekler: Bekir Sevgi, Cenk Kaplan, Mücahit Çakır, Ercan Çapar, Çağatay Yılmaz

Pazarspor: Tunahan Dikişci, Kadir Kaan Yurdakul (dk 74 Uğur Can Semizoğlu), Mehmet Kuruoğlu, Emrah Öztürk (dk 87 Oğuzhan Demir), Erkan Çam, Mehmet Demirözü, Onur Civelek (dk 84 Atakan Ekiz), Fatih Ergen, Hüseyin Eray Karataş, Muhammed Emin Balcılar, Hakan Aydın (dk 84 Muhammed Yıldırım)

Yedekler: Melikhan Sarı, Muhammet Çavuşoğlu, Birkan Yılmaz, Muhammet Nişancı, Berk Kervamkıran, Oğuzhan Eskiköy

Sarı Kartlar: Mansur, Hüseyin, Bünyamin (Amed Sportif), Muhammed Emin, Fatih, Erkan, Mehmet (Pazarspor)

Gol: dk 29 Muhlis İstemi (Amed Sportif)

You may also like