ALTINDAĞ 4-1 PAZARSPOR… CANIMIZ SAĞ OLSUN

by Gökhan Telatar
185 okuma

Ankara deplasmanında karşılaştığımız Altındağ BLD Spora 1*4 mağlop olduk.

Geçen hafta büyük ölçüde tükettiğimiz Play_OFF şansının ardından sakatlıklar cezalılar Can, Mehmet ve Muhammed ile bulduğumuz pozisyonlardan faydalanamadık. İlk yarının bitiş düdüğünü beklerken rakip korner atışında arka direk de tartışması uzun süre devam eden pozisyonda Berkat Altındağı 1-0 öne geçirirken ilk yarı 1-0 sona erdi. İkinci yarıya y,ne baskılı başlayan taraf olsak da Can ve Muhammed ile bulduğumuz pozisyonlardan faydalanamadık. 79. Da Sedat farkı ikiye çıkardı. 82 de Can ile farkı bire indirsek de 85 ve 90. Dakikalarda kontra ataklarda yediğimiz gollerle sahadan 1-4 yenik ayrıldık.

ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR: Mustafa Gürbüz, Barış Bozal, Berkay Çakır, Melih Şencan, Oktay Kancı, Tugay Yıldırım, Sedat Dağ (dk.81 Furkan Dal), Bülent Kalecikli (dk.73 Burhanettin Çakırefe), Hüseyin Korkmaz (dk.76 Salih Yurt), Barış Bozdilki, Ercan Güneri

PAZARSPOR: Duhan Çağlar Akdağ, Kazım Kopuz, Tugay Turhan (dk.49 Mete Karahan), Samet Göker, Aykut Civelek, Oktay Gümüş, Maksut Birben, Muhammed Emin Balcılar, Mehmet Aytemiz (dk.62 Ozan Karabacak), Kadir Yılmaz Çelik (dk.89 İbrahim Topaloğlu), Can Muhammet Vura

GOLLER: Dk.45 Berkay Çakır, dk.79 Sedat Dağ, dk.86 Barış Bozdilki, dk.90 Barış Bozal (Altındağ Belediye Spor), dk.82 Can Vural (Pazarspor)

Bu gün oynanılan müsabakada sporcularımıza ve teknik ekibimize verdikleri mücadeleden dolayı, Ankara daki hemşerilerimize de tribünde bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyoruz. Müsabakanın ardından yine yemeğimizi artık bir klasik haline gelen Ankara Filika pastanesinde yedik. Her zamanki desteklerinden dolayı. Yusuf Parlak ve  Ali Parlaka teşekkür ederiz. Yine bu gün yanımızda bulunan Ergün Hocamızında hocası olan Tınaz Tırpana, Selahattin Bala, Pazar Lisesinin efsane müdürü Tufan Karadenize, İmdat Yüksele desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

You may also like

Leave a Comment