ALTI TAKIM İLE YİNE YOLLARDAYIZ

by Gökhan Telatar
114 okuma

Bu hafta yine deplasman yollarındayız tam 6 takım ile Türkiye’nin dört bir köşesine yayılıyoruz. Pazarspor’umuz bu hafta sonunda altı takımı ile yurdu dolaşacak. Futbol takımımız Bandırma deplasmanın da. Yarın sabah erken saatlerde İstanbul’a gidecek olan takımımız oradan da kara yoluyla Bandırmaya geçip kamp otelinde maç saatini beklemeye başlayacak. Müsabaka 15.11.2015 Pazar günü saat 13.30’da Bandırma 12 Eylül stadın da oynanacak. Marmara bölgesi ve civarındaki taraftarlarımızı takımımızı desteklemeye bekliyoruz.

Sultanlar Adana deplasmanına gitti. Pazarsporumuzun Bayan Hentbol takımı bu hafta Adana deplasmanına uçtu. Bu gün  Trabzon dan Hava yolu ile Adana’ya giden  takımımız kamp otelinde maç saatini beklemeye başladı . Müsabaka 14.11.2015 Cumartesi günü saat 13.00’ da Adana Yüreğir Spor Salonunda oynanılacak. Adana ve civarındaki spor severleri takımımız ile beraber olmaya bekliyoruz.

Alt yapıda beş takımla mücadele ettiğimiz Pazarspor Coca-Cola Akademi Hüseyin Hacıfazlıoğlu sezonu 6. Hafta müsabakalarında dört takımımız deplasman’a giderken Bir takımımız Pazarda Oynayacak.

U-19 Tokat’a gidiyor. Pazar günü Tokatspor ile oynanacak maç için takımımız Pazardan hareket edip kara yolu ile Tokat’a gidip kamp otelinde maç saatini bekleyecek. Tokat ve civarındaki hemşerilerimizi maça bekleriz. Müsabaka Tokat uzun burun sentetik sahasında saat 11 30 da oynanacak.

U-17 Trabzon da. Trabzon Söğütlü ekibi ile Pazar günü oynanacak müsabaka saat 12.00’da başlayacak. Karşılaşma Söğütlü Futbol sahasında oynanacak.

U-15 ve U-14 de Trabzon da Söğütlü ile karşılaşacak. 14.11.2015 Cumartesi günü oynanacak müsabakaların ilki 11.00’da ikincisi 13.00’da. Müsabakalar Söğütlü Futbol sahasında oynanacak. Trabzon ve civarındaki taraftarlarımızı maça bekliyoruz.

U-16 Pazar da. Bu hafta sadece U-16 takımımız Pazarda maç yapıyor. Yine Trabzon Söğütlü ekibi ile Suni çim sahada karşılaşacak olan takımımızın maçı saat 13.00’da. Tüm taraftarlarımızı bekliyoruz.

You may also like

Leave a Comment