ALT YAPIDA HAFTANIN DURUMU

by Gökhan Telatar
99 okuma

Pazarsporumuzun Coca Cola akademi liginde mücadele eden alt yapısında da bu hafta oynanılan müsabakalar ile sezon başladı. İlk hafta takımlarımız Erzincanspor alt yapı takımları ile karşılaştı. Bu hafta İki takımımız Erzincan deplasmanında oynarken diğer üç takımımızda Pazarda ev sahipliği yaptı.

Cumartesi ve Pazar günü oynanılan maçların ardından alınan skorlar şu şekilde.

U-14  Pazarspor   2 – 10 Erzincanspor

U-14 takım Teknik direktörümüz Erdinç Yangın; Sezon başı olması nedeni ile henüz takımımız tam oturmadı eksiklerimiz var. Oyuncularım iyi mücadele ettiler ama beklediğimiz sonucu alamadık inşallah ilerleyen haftalarda daha iyi olacaktır,”  dedi.

U-15  Pazarspor   8 –  0  Erzincanspor

U-15 Teknik Direktörü Engin Işık,”Hayırlısı ile sezona başladık, güzel bir galibiyet ilede iyi başlangıç yaptık. henüz daha ilk haftalardayız takım ve sistem oturdukça dahada iyi olacağız inşallah” dedi.

U-16  Erzincanspor  1 – 5 Pazarspor

U-16 Teknik Direktörü İsmail Payal” sezona galibiyet ile başlamak güzel hemde deplasmanda galip gelmek dahada anlamlı, önümüzde uzun bir sezon var ve güçlü takımların alt yapıları ile mücadele vereceğiz. İnşallah güzel sorunsuz bir sezon geçiririz” dedi.

U-17  Erzincanspor  4 – 0 Pazarspor

U-17 Teknik direktörü Musa  Devrim; ilk hafta galip gelerek sezona moralli başlamak isterdik ama olmadı. Henüz sezonun başındayız yenmek, yenilmekde elbette önemli ama asıl amacımız Profosyonel takımıza sporcu kazandırmanın yanında topluma kişilikli, ahlaklı sağlıklı bireyler ve sporcular yetiştirmek” dedi.

U-19  Pazarspor   1 – 0  Erzincanspor

U-19 Teknik direktörümüz Bahadır Basa,”Mücadeleli ve güzel bir müsabaka oldu, Her iki takımın oyuncularınıda performaslarından dolayı kutluyorum. ilk hafta kazanmak, sezona galibiyet ile başlamak sevindirici. Önümüzde zorlu takımlarla zorlu bir sezon bizi bekliyor, yeni sezon tüm takımlara hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

 

You may also like

Leave a Comment