ALT YAPI DAN DÖRT OYUNCUMUZ PROFESYONEL OLDU.

by Gökhan Telatar
173 okuma

Pazarspor’umuz bu sezon Alt yapıdan dört oyuncuyu Profesyonel takım kadrosuna dahil etti.

Her yıl alt yapı sporcularını Profesyonel takım kadrosuna dahil eden takımımız da bu sezon dört oyuncu ilk Profesyonel imzalarını attılar.

Sezon başı yapılan tüm kamp çalışmalarında takımla beraber olan Mete Karahan, Mert Çınar, Eren Ardıç ve Eren Aykut Pehlivanlar ilk sözleşmelerini imzalayarak Profesyonel takım kadrosuna dahil oldular. Yeni Profesyoneler den Mete Karahan Orta sahada, Mert Çınar Sağ bek’de, Eren Ardıç Forvet de Eren Aykut Pehlivanlar ise kaleci olarak görev almakta.

Profesyonelliğe ilk adımlarını atan oyuncularımız ortak açıklamalarında,” Yaşadığımız sevincin tarifi yok. Çalışmalarımızın meyvesini toplamak bir yana, Pazarspor’umuzda profesyonel olarak görev alacak olmamız bizim ve sevenlerimiz için çok gurur verici. Ancak işin henüz başındayız, çok uzun bir yolumuz var bize güvenip bu fırsatı verenleri, yılardır emek harcayıp bizi bu günlere taşıyan tüm alt yapı hocalarımızı, ailemiz en çok da kendimizi mahçup etmemek için daha çok çalışacağız. Hem kulübümüze yakışır bir şekilde hizmet verip, hemde Türk futbolunda yer ve söz sahibi olmak için mücadele edip, üzerimize düşen her şeyi yapmaya devam edeceğiz” dediler.

Profesyonel takım sorumlumuz Hasan Balta,” Mete Karahan, Eren Aykut Pehlivanlar, Mert Çınar, Eren Ardıç, alt yapıdan yetiştirdiğimiz dört değerli gencimiz. Geçmiş yılarda olduğu gibi alt yapıcı kulüp misyonumuzu koruyarak bu yılda dört oyuncumuzu A takıma kattık. Bu aynı zamanda alt yapımıza da vermiş olduğumuz önemli bir mesajdır. Bu sezon ve diğer sezonlarda kendilerinden beklentimiz üst düzeydedir. Bu yetenekli gençlerimizin önce Pazarspor’a ardındanda üst liglere yükselerek Türk Futboluna hizmet vermelerini bekliyoruz dedi.

METE KARAHAN 1998 DOĞUMLU

EREN ARDIÇ 1990 DOĞUMLU

MERT ÇINAR 1992 DOĞUMLU

 

EREN AYKUT PEHLİVANLAR 2001 DOĞUMLU

You may also like

Leave a Comment