25. YIL PROGRAMIMIZ YARIN AKŞAM

by Gökhan Telatar
94 okuma

Kulübümüzün profesyonel liglerdeki 25. yılı programı yarın akşam. Saat 19.00 da Deniz Konak Otel Viya Teras Salonundaki program saat 19.30-20.00 arasında Çay Tv den de naklen yayınlanacaktır.

Düzenleyeceğimiz kutlama programında Milli olan sporcularımıza, En fazla maça çıkan, En uzun Yıl oynayan, En çok gol atan, Kulübümüzde yetişip en çok Süper lig maçı, en uzun süre süper ligde oynayan, Alt yapıdan yetişip kulübümüze en fazla bonservis bedeli kazandıran, Kulübümüzde profesyonel olup en fazla bonservis  bedeli kazandıran sporcularımıza, En uzun süre görev alan, en başarılı teknik adamlarımıza, En uzun süre görev yapan yöneticimize ve  10 yılın üzerinde görev alan yöneticilerimize,  En fazla katkı yapan özkaynak sorumlularımıza, özkaynaktan sporcu yetiştirip hem üst yapımıza hemde türk sporuna katkı yapan alt yapı antrenörlerimize, 25 yıldır kesintisiz destek veren sponsorlarımıza, Kurumsal destek veren sponsorlarımıza, siyasi ve bürokratik destekçilerimize, En uzun süre görev yapan emekçilerimize, En sadık taraftara, En sadık Seyirciye ve En duyarlı taraftarımıza, ayrıca en anlamlı yazıları ile bizlere katkı yapan medya mensuplarına özel ödül verilecektir.

Kulama programımıza tüm Genel Kurul Üyelerimiz davetli olup, katılmak isteyen değerli genel kurul üyelerimizin davetiyelerini almak için Kulüp müdürlüğümüze başvurmalarını bekleriz.

Program Çay TV den canlı olarak yayınlanacağı gibi yerel ve ulusal medyada da yer alacaktır. Kulama programımıza tüm Genel Kurul Üyelerimiz davetli olup, katılmak isteyen değerli genel kurul üyelerimizin davetiyelerini almak için Kulüp müdürlüğümüze başvurmalarını bekleriz.

Program ödül töreni sorasında yemek ve müzikle devam edecek olup Sanatçı Filiz İlkay Balta ve arkadaşlarının özgün ve yerel müzik etkinliği ile renklendirilecektir.

Kamuoyunun, taraftarlarımızın, genel kurul üyelerimizin ve camiamızı bilgisine sunulur.

 

sahne

You may also like

Leave a Comment