2018 YENİ YIL MESAJLARI

by Gökhan Telatar
151 okuma

Yeni bir yıla daha girerken kulübümüzün yeni yıl mesajlarını sizlerle paylaşıyoruz

Başkan Vekilimiz Erdal Yaşar Hoşver;

hem ülkemiz hem de camiamız için önümüzde yepyeni bir yıl var. 2018 senesinin daha çok çalışıp başarıyı daha çok arzulayacağımız ve hep birlikte yeni zaferlere koşacağımız bir yıl olacağına en samimi inancımızla, ülkemiz, camiamız ve dünyamız için sağlık, mutluluk, esenlik, huzur ve barış dolu bir yıl dilerim.

Futbol Şubesi As Başkanı Hasan Balta,

Bazen üzücü ve beklemediğimiz sonuçlar alsakta genele baktığımızda başlarılı bir performans sergiledik. Kısıtlı kadromuzda zaman, zaman sakatlıklar ve cezalar nedeni ile sıkıntılı maçlarımız oldu. Ama devreye lider ve mutlu girdik Şimdi bu konumumuzu korumak için daha çok çalışmamız gerekiyor. İnşallah sezon sonunda hedefimize ulaşacağımıza inancımız tam. Yeni bir yıla girerken tüm takımlarımıza taraftarımıza ve camiamıza barış ve mutluluk dolu yıllar diliyorum,dedi.

Futbol Takım sormlusu Musa Tafralı. Başarılı geçen bir ilk yarının ardından Antalyada çalışmalarımız devam ediyor. İkinci yarıda da konumumuzu korumak için çok çalışıyoruz. Yeni bir yıla girerken tüm camiamıza huzur sağlık başarı dolu bir yıl diliyorum.

Alt yapı sorumlumuz Sadık Biber; Bu yılda alt yapı takımları olarak başarılı bir sezon geçirmenin yanında profesyonel takımımıza oyuncu alt yapıdan oyuncu kazandırmak ve ülkemize faydalı bireyler yetiştirmek için beş takım, 120 nin üzerinde sporcu, beş hocamız ile beraber çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni yılda tüm takımlarımıza başarılı sorunsuz, sakatlık kaza yaşamayacakları bir yıl dilerken tüm camiamızada huzur, barış dolu yıllar diliyorum.

Futbol takım Teknik Direktörümüz Selahattin Dinçel; Geride kalan yılın ilk yarısını iyi bir konumda tamamladık. Şimdi ikinci yarısı için çok çalışıyoruz. Yaptığımız takviyeler ve diğer oyuncularımızı ikinci yarıya hazırlamak için yoğun mesai veriyoruz. İnşallah ikinci yarıdada her şey istediğimiz gibi, gönlümüze göre olur. Yeni yılda Tüm sporcularımın, yöneticilerimizin taraftarımızın ve türk milletinin huzur barış dolu bir yıl geçirmesini temenni ederim.

Takım Kaptanımız Turgay An; yeni bir yıla yeni umutlar ve hedefler ile giriyoruz. Yeni yıldaki hedef ve umutlarımızın gerçekleşmesi için kamptayız ve tüm arkadaşlarım ile beraber çok çaşıyoruz. Tüm Pazarspor camiası olarak yeni yılın bizim yılımız olmasını istiyoruz. Herkesin gönlünce sağlıklı mutlu bir yıl geçirmesi dileklerimle mutlu yıllar.

Hentbol takım Sorumlumuz Kemal Bekiroğlu; Son maçta Bursa deplasmanında aldığımız gelibiyetle sıralamadaki yerimizi koruduk ve ilk yarıyı 2. sırada tamamladık. Bu yıl süper lige çıkmak istiyoruz ve bunun içinde çok çalışıyoruz İnşallah hedefimize ulaşırız. Yeni yılda tüm camiamıza ve Türk Milletine sağlıklı huzur dolu başarılı ve mutlu yıllar diliyorum;

Hentbol Takımı Teknik Direktörü Fatma Badoğlu; 2017 nin ilk yarısı bizim için güzel geçti ve sıralamada ikinci sırada bitirdik. Süper lig hedefimiz için doğru yolda emin adımlar ile ilerliyoruz. İnşallah 2018 de bu konumumuzu koruyup hedefimize ulaşır ve camiamıza beklediği mutluluğu yaşatırız. Yeni yılda her kes mutlu olsun, sağlıklı huzur ve başarılı bir 2018 yılı diliyorum.

Takım Kaptanı Seden İşgören; Üç yıldır Pazarspor dayım ve burda olduğum içnde çok mutluyum. Bu yıl süper lig hedefimize ulaşmak için çok çalışıyor ve ter döküyoruz. ilk yarıyı iyi bir noktada bitirdik bir aksilik olmadığı takdirde hedefimize ulaşacağız ve tüm camiamıza sevinç yaşatacağımıza inanıyoruz. Bu vesile ile tüm takım arkadaşlarımın Hocamızın Yöneticilerimizin taraftarlarımızın, camiamızın ve ülkemizin yeni yılını kutlar her şeyin gönüllerince olmasını dilerim.

 

.

You may also like

Leave a Comment