ERTELEME MAÇIN’DA PAZARSPOR 1-1 YEŞİLYURT BLD

by Gökhan Telatar
205 okuma

Erteleme maçında sahasında Malatya ekibi Yeşilyurt BLD spor ile karşılaşan Şahinlerimiz son dakikada yediğimiz gol ile 1-1 berabare kaldık.

Şubat ayında kar nedeni ile erteleme maçında bu gün Yeşilyurt’u konuk ettik. Maç boyunca üstün oynayan Şahinlerimiz kalemizde gördüğümüz gol hariç neredeyse rakibe pozisyon bile vermez iken hatırı sayılır miktarda gol pozisyonunu değerlendiremedik. Özellikle maçın ilk 25 dakikalık bölümünde çok etkili olan ekibimiz bu bölümde Mithat, Mehmet, Muhammed, fatih ve Şeyhmus ile bulduğumuz pozisyonları değerlendiremedik. İlk yarı 0-0 eşitlikle sona erdi. İkinci yarıda da etkili olan Şahinler 62. dakika’da Oğuzhan Demir’in golü ile 1-0 öne geçti. Gol öncesinde ve sonrasın dada bir çok pozisyonu değerlendiremeyen Şahinlerimiz, 89. dakikada kalemizde gördüğümüz gol ile maçı 1-1 berabere tamamladık. Giden iki puana üzülsek’de Sahinlerimizi verdikleri mücadeleden dolayı tebrik ediyor ve emin adımlarla Play_OFF yolumuza devam ediyoruz. Alınan bir puan ile bitime beş hafta kala Lider Karacabey’in ardından 55’er puan ile Somaspor ile beraber 2. ve 3. sırada yer aldık.

HAKEMLER: Metehan Alpat, Caner Eroğlu, Yasin Kılıç

 

PAZARSPOR: Duhan Çağlar Akdağ, Şeyhmus Abdulkadir Aksu, Mehmet Aytemiz, Fatih Ergen (dk.80 Şahinali Terzi), Muhammet Ali Aydın (dk.86 Can Vural), Mücahit Çakır, Mete Karahan, Mithat Pala, Kadir Kaan Yurdakul (dk.46 Oğuzhan Demir), Cevat Kuy, Aykut Civelek

 

TEKNİK SORUMLU: Şevki Tonyalı

 

MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR: Timur Çakıroğulları, Alpay Aldemir (dk.83 Sefa Korkmaz), Ali Kemal Başaran, Deniz Işık, Savaş Yorulmaz, Erhan Gözetlik, İbrahim Tokay, Muhammed Öztürk, İsmail Güner, Emre Fırtına (dk.72 Kadir Yılmaz Çelik), Emrah Özyaylaz (dk.57 Mustafa Pınar)

 

TEKNİK SORUMLU: Alaattin Gülerce

 

GOLLER: Dk.62 Oğuzhan Demir (Pazarspor), dk.89 Muhammed Öztürk (Malatya Yeşilyurt Belediyespor)

You may also like

Leave a Comment