HAYDE ANADOLU BAĞCILAR MAÇINA

by Gökhan Telatar
166 okuma

Hayde  Maça !

Pazar günü sahamızda karşılaştığımız ve 0-0 sona eren Yeşil Burs spor maçı sonrasında rakibimiz Turgutluspor’ un Darıca deplasmanında   yenilmesiyle 0-1  liderlik koltuğuna  1 puan fark ve  namağlup  oturmak keyifli ve güzel.  Özlediğimiz tablo gururlanıyor insan…

Uzun soluklu bu yarışta, elimize geçirdiğimiz avantajı en iyi şeklide kullanacağımızın hesabını çok iyi yapacağımıza inanıyorum.

TFF web sayfasında  Fikstür ve  Puan Cetvelinde  haftalık Panoramaya  bakınca göz önüne serilen geniş  görüşte bunu daha  iyi görebiliyoruz ve daha iyi anlıyor insan…

Kolay maç yok.  11. haftaya girerken ligler de yenilgisi olmayan beş takım ; GALATASARAY, ŞANLIURFASPOR, PAZARSPOR, TURGUTLUSPOR, ÇORUM BELEDİYESPOR   maçlar tamamlandığında  2  takım yenilmezlik ünvanıyla kaldı  PAZARSPOR, Çorum Belediyespor.

 Galatasaray  Trabzon deplasmanında  mağlup oldu 1-2,  Şanlıurfaspor sahasında Bandırmaspor’ a mağlup oldu 0-2, Turgutluspor deplasmanda rakibi Darıcaspor’a mağlup oldu 1-0   üç neticeli bir oyunda yenilmeyecek takım yoktur.

Bu tabloyu,  bulunduğumuz konum, yenilmezlik ünvanına  dikkat çekmek için değil,  Pazarspor’un sportif başarısında,  Şehrinin marka değerin artmasına bu yönüyle daha bilinir bir yer olacağına sunacağı  katkıyı anlatmak istiyorum.

 Bu hafta İstanbul deplasmanında karşılaşacağımız  Anadolu  Bağcılar maçı hazırlıklarımız  Salı günü  başlayacağımız çalışmalarımız en iyi şekilde deva ediyor olacak.

Pazarspor’ a gönül verenler için önemli bir hafta,  Lider ve namağlup geleceğimiz İstanbul’dan üç puanla lider ve namağlup ünvanımızla döneceğimize inancım tamdır. Tüm hemşerilerimizi  Mahmutbey  statyumunda  Oynayacağımız  maça davet  ediyorum. 12. adam gücü tribün üstünlüğü bizde olmalı diyorum.Biz zoru severiz, biz istenildiğinde kenetlenmesini  de biliriz,  Yıllar önce Vefa, Karagümrük , Beylerbeyi , Ümraniye,Maltepe,Gaziosmanpaş, Bayrampaşa,stadyumlarında olduğu gibi tek ses ve birik içinde  yollardayız!   Yollar, yüreğinde sevda yükü taşır…

 

o zaman   H A Y D E   MAÇA  !                                                    

Talat GÜNDAY

Yönetim Kurulu Üyesi As Başkan

Kurumsal İletişim İnteraktif Medya

 “Her Pazar Bize Her Yer Pazar” 

Sevdamız  50  Yaşında

 Neden olmasın!

#LovePazarspor    

You may also like

Leave a Comment